Kanały Eleven odkodowane w nc+

Informujemy, że już w najbliższy weekend tj. 12-14 maj 2017, wszyscy Abonenci nc+ będą mogli skorzystać z odkodowanych kanałów: Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra.

Eleven to kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki. Relacjonuje na żywo takie rozgrywki, jak hiszpańska La Liga, włoska Serie A TIM, francuska Ligue 1, prestiżowy angielski FA Cup, belgijska Jupiler Pro League czy szkocka SPFL. Stacja pokazuje także magazyny największych klubów piłkarskich. Eleven nadaje 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.

Eleven Sports ma w swojej ofercie transmisje z wielkich i popularnych wydarzeń sportowych. Należą do nich, między innymi, turnieje tenisowe z cyklu ATP 250, wyścigi Formuły E, EuroBasket oraz mecze piłki nożnej, które nie zmieszczą się w ramówce Eleven. Eleven Sports nadaje 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.

Eleven Extra to jeszcze więcej sportu najwyższej klasy! Trzeci kanał ze sportowej rodziny ELEVEN SPORTS NETWORK oferuje przede wszystkim czołowe europejskie rozgrywki piłki nożnej NA ŻYWO, takie jak Ligue 1, Serie A TIM czy FA Cup oraz English Football League Championship, Puchar Ligi Angielskiej, ligę brazylijską, belgijską i szkocką, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych oraz powtórki najciekawszych wydarzeń pokazywanych w Eleven i Eleven Sports.