“Wyjątkowy Prezent”

Od 25 września w ofercie nc+ dostępna jest niepowtarzalna promocja – “Wyjątkowy Prezent” czyli druga umowa na pakiet Comfort+ przez pierwsze 12 miesięcy GRATIS! Oferta skierowana jest zarówno do nowych jak i obecnych abonentów nc+.

Każdy abonent przedłużający swoją umowę główną od pakietu Comfort+ wzwyż, jak i nowy zawierający umowę na pakiet Comfort+ z Extra lub wyższy może skorzystać z tej wyjątkowej oferty. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcieliby mieć dostęp do kanałów tematycznych nc+ na kolejnym telewizorze lub chcą podzielić się najlepszą telewizją z bliskimi.

– zasady promocji dla obecnych abonentów:

Każdy abonent, który dokona przedłużenia swojej głównej umowy na okres 24 miesięcy, na pakiet Comfort+ lub wyższy, ma możliwość dobrania kolejnego kontraktu na pakiet Comfort+ z pierwszymi 12 miesiącami w prezencie. Dzięki temu zaoszczędza 478,80 zł na drugim abonamencie!

– zasady promocji dla nowych abonentów:

Każdy klient który podpisze nową umowę i zdecyduje się na pakiet od Comfort+ z opcja Extra i wzwyż, dostanie możliwość skorzystania z „Wyjątkowego Prezentu”. Jest to możliwe w momencie podpisywania umowy lub w przeciągu 14 dni od podpisania umowy głównej. Dzięki umowie na dodatkowy pakiet Comfort+ z 12 miesiącami w prezencie klient zaoszczędza 478,80 zł na drugim abonamencie!

TAKIEJ PROMOCJI NIE OFERUJE NIKT INNY W POLSCE!