Ekstremalnie szybki i super mocny PC, gotowy na overclocking !

Niekonwencjonalna propozycja konstrukcji PC dla elitarnej grupy Klientów o wyjątkowych wymaganiach w  oryginalnej obudowie wręcz idealnej do eksperymentowania. Dla fanów  grafiki 3D i 3D VR , których szczególnie pasjonuje OVERCLOCKING i MODDING. Proponowany PC w podstawowej wersji oparty jest o “piekielnie” wydajną platformę INTEL. Fenomenalnym atutem proponowanej konfiguracji jest “diabelsko” szybki czterordzeniowy i ośmiowątkowy procesor i7-7700K o taktowaniu 4 x 4.50 GHz (w trybie turbo, overclock 5.0GHz), topowa płyta główna, super szybkie markowe pamięci DDR4 2800 MHz i dysk SSD oraz wydajny i mocny zasilacz (700W) 80+ o bardzo wysokich parametrach. PC może być wyposażony w najnowszej generacji 2 karty graficzne minimum Radeon RX 480 8GB DDR5 lub GTX 1070 8GB DDR5 o ekstremalnej wydajnośœci takiego tandemu. Z powodzeniem spełni więc oczekiwania pasjonatów grafiki 3D w najnowszych grach z rozdzielczością 4K lub z trzema monitorami w trybie AMD Eyefinity  lub NVidia Vision Surround.

Na uwagę zasługuje rewelacyjna konstrukcja obudowy firmy AEROCOOL STRIKE-X Air zapewniająca bardzo efektywne chłodzenie wszystkich podzespołów oraz inspirująca do TUNING-u i MODDING-u, w którym wszyscy fascynaci z wyobraźnią mogą się wykazać i zrobić z tej konstrukcji absolutne cacko. Idealna do montażu najbardziej zaawansowanych systemów chłodzenia wodnego. Obudowa wręcz wymarzona nie tylko dla entuzjastów tuningu i overclockingu, ale również do eksperymentowania ze względu na łatwy dostęp do podzespołów.

GAMING xFORCE PC oferujemy w dwóch wariantach chłodzenia CPU powietrznym i wodnym.Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące wariantów i cen oraz osiągów w najpopularniejszych benchmarkach udzielamy w salonie. Pokazowa jednostka jest dostępna do testów w naszym salonie. ZAPRASZAMY.

 

strikex_01